Aktualnie w ofercie:
72 hoteli 541 ofert
Wypoczynek w siodle z Manor House
Muzykalia Staniszowskie
1
2

Piorunów Challenge - turnieje tenisa ziemnego w Pałacu Piorunów

Pałac Piorunów to niewielki obiekt położony w centralnej Polsce w województwie łódzkim, 20 km od Łodzi. Mieści się w zabytkowym, elegancko odrestaurowanym dworze usytuowanym w spokojnej okolicy.
Pałac to nie tylko ekskluzywny hotel, czy restauracja, ale także luksusowe centrum SPA & Wellness. Stylowe wnętrza to sala kominkowa, sala piecykowa, bilardowa oraz biblioteka, a nowoczesne formy i technologie zapewniają komfort i bezpieczeństwo Gości.

Pałac Piorunów to również miejsce spotkań osób grających, bądź chcących uczyć się gry w tenisa ziemnego. Bez względu na poziom umiejętności każdy znajdzie tu coś dla siebie: początkujący, amator, jak również miłośnik sportowego współzawodnictwa turniejowego.

Osoby chcące rozpocząć naukę gry lub pragnące doskonalić swe umiejętności mogą skorzystać z lekcji z instruktorem. Zapraszamy również dzieci.

Dla osób chcących sprawdzić swe siły w konfrontacji z innymi przewidziano Tenisowe Soboty. Są to mecze sparingowe rozgrywane systemem challenge. Stale aktualizowany ranking oraz możliwość wyboru rywala gwarantują znakomitą zabawę i sportowe emocje.

Dodatkowa atrakcja to rozgrywane od 2006 roku Turnieje Amatorskie serii "Piorunów Cup". To wspaniała zabawa łącząca wypoczynek ze sportowym współzawodnictwem. Zawodnicy zmagają się o Puchar Piorunowa jak również nagrody ufundowane przez Pałac Piorunów. Każdy turniej wieńczy wspólna impreza przy grillu.


 

Opracowanie: D.W.

...................................................................................................................................................................


Więcej o ofercie pałacowej i SPA - Pałac Piorunów - kliknij tutaj »